تبلیغات
dd14 - فیلتر در ایمیل یاهو
زگهواره تا همین الان دانش بجوی

فیلتر در ایمیل یاهو

نویسنده :
تاریخ:19 خرداد 91-14:04


در سرویس ایمیل یاهو به دو روش می توان جلوی ایمیل های تبلیغاتی
 
 و مزاحم را گرفت و با استفاده از هر دو روش به نتیجه بهتری خواهید رسید

بهترین روش برای خلاص شدن از دست ایمیل های ناخاسته، آن هم به صورت دسته ای، فیلتر کردن آنها می باشد و بهتر است آنها را بر حسب موضوع { Subject} فیلتر کنید، البته شما می توانید نامه ها را براساس متن شان نیز فیلتر کنید ولی این روش منطقی به نظر نمی رسد - به عنوان مثال عبارت Money ممکن است در متن نامه یکی از دوستانمان هم باشد.
برای این کار ابتدا وارد صفحه ایمیل یاهو می شویم و گزینه Option و More Option را می زنیم
سپس گزینه Fi lter و Add Filt er را انتخاب می کنیم
در اینجا ابتدا یک اسم به عنوان اسم فی لتر انتخاب می کنیم و سپس جلوی Subject عبارت Money را می نویسیم تا از این پس نامه هایی که این عبارت در قسمت Subject انها نوشته شده باشد فیلتر شوند.
حالا باید مشخص کنیم نامه هایی که فیلتر می شوند به کدام شاخه فرستاده شوند ، بهترین انتخاب شاخه Trash می باشد تا نامه هایی که فیلتر می شوند به این شاخه فرستاده شوند، در آخر هم روی گزینه Save changes کلیک می کنیم.


روش دوم (از بین بردن Spam ها با وارد کردن آدرس ایمیل آنها)
برای این که از دست Spam ها خلاص شوید ابتدا وارد سایت mail.yahoo.com شده و Login کنید تا وارد ایمیلتان شوید و سپس گزینه Option را که در بالا سمت راست صفحه ایمیل یاهو است را بزنید و پس از آن گزینه More Option بعد از آن گزینه Spam را انتخاب کنید
و سپس در کادر Add a Block Address آدرس ایمیل مورد نظر را وارد کنید

همچنین می توانید ایمیل مزاحم (اسپم) را باز کنید و سپس گزینه Spam را انتخاب کنید. با این کار آدرس ایمیل به لیست فوق (Block list) اضافه می شود

نکته : ایمیل هایی که به عنوان Spam در لیست وارد شده اند از این پس در شاخه Bulk می روند.